pronajem - stomatolog

MEDLING

Globální péče o zdraví

Vážená paní doktorko, vážený pane doktore,

od října 2014 Vám můžeme nechat k dispozici nově zařízenou zubní ordinaci v centru Liberce se smlouvou s pojišťovnami! Ordinace se nachází ve velmi frekventované lokalitě.

 

Cena za používání ordinace je 550 Kč za hodinu*. Tato cena obsahuje:

- plat zubní sestry

- používání veškerého zařízení v ordinaci (stomatologická souprava, sterilizátor, atd., včetně jejich amortizace)

- náklady za elektřinu, vodu, teplo

- pojištění zubaře z odpovědnosti vůči klientům

- desinfekční materiály na ruce a povrchy, hygienické potřeby

- účetnictví

- používání počítače včetně softwarového programu PC-Dent

- používání zařízených prostor (čekárna, lékařský pokoj, atd.)

(*za používání ordinace zaplatíte pouze tehdy, když máte pacienta k vyšetření)

 

Za výše uvedenou cenu máte možnost ordinaci využít naplno. Získané příjmy za všechny Vámi provedené výkony budou vaše (t.j. vykázané výkony, které hradí zdravotní pojišťovny a výkony, které si hradí pacient sám) . Z toho platíte pouze za spotřebované materiály (amalgam, korunky, používanou anestezii, atd.). Tímto Vám může zůstat 1000Kč za hodinu i více.

 

Jak přesně to funguje:

uzavřeme s Vámi dohodu o spolupráci (pokud budete mít zájem, můžeme uzavřít i zaměstnaneckou smlouvu, například na úvazek 0,2 aby jste nemuseli rušit práci ve vlastní ordinaci). V náší ordinaci budete vykonávát práci pod logem naší firmy. Můžete pracovat tolik hodin za měsíc, kolik vyžadujete nebo je pro Vás možné, včetně víkendů a odpoledních hodin. Pracovní čas sestry přizpůsobíme tak, aby s Vámi pracovala vždy jedna sestra. Na konci měsíce vykážeme všechny vaše provedené výkony (hrazené z pojištovny, i ty, které byly hrazeny pacienty). Z toho redukujeme náklady za vypotřebovaný materiál, který jste použili během své práce a také redukujeme 550 Kč za každou hodinu využité ordinace v daném měsíci. Zbytek Vám zaplatíme jako superhrubou mzdu.

Jak už byla řečeno, za používání ordinace zaplatíte pouze tehdy, když máte pacienta k vyšetření. Nícméně, ordinace se nachází v centru Liberce v poliklinice. Spousta pacientů denně navštěvuje prostory polikliniky. Navíc i my budeme na vlastní náklady propagovat možnost registrace nových pacientu do naší ordinace. Proto o pacienty nebudete mít nouzi.

Potřebné materiály pro vás koupíme od dodavatalů za cenu, kterou si vy sami vyberete.

Nabízíme i možnost používání OPG po dohodě.

V případě uzavření zaměstnanecké smlouvy, od nás navíc získáte minimální plat dle zákona na základě úvazku.

Kontakt: info@medling.cz