Office

MEDLING

Globální péče o zdraví

Přímá zdravotní péče o dospělé klienty

V Medlingu věříme, že dokonalá péče vyžaduje přítomnost mnoha faktorů. Zkušenost lékaře, sympatie sestry, používání nejnovějších metod terapií a léčebné prostředí, to vše hraje významnou roli v úspěšné léčbě. Tyto faktory musí být zaměřeny ne jen na fyzické potíže pacienta, ale i na jeho psychický stav. Je potřeba myslet na všechny aspekty života pacientů, včetně efektu nemoci na jeho osobní vztahy nebo míra ovlivnění na jeho práci a ekonomickou zátež. Proto mezi hlavní cíl léčby, zvláště u dlouhodobě nemocných, patří i maximální spokojenost pacienta. I nejmenší detaily, jako mírný stres, který pacient může mít při návštěvě lékaře a čas, který tráví v čekárně, musí být brán v úvahu a řádně ošetřen. Návštěva lékaře a vyhledání léčby nemá být novým trápením pro pacienta, ale příjemná a uklidňující věc.

Neměl by se také opomíjet mladší klienti, u kterých má zdravý zbůsob života a motivace k preventivní péči, nevyčíslitelný význam.

Naše lékařské pracoviště:

Ordinace praktického lékaře pro dospělé

MUDr. Masoud Faal

Papírová 525, Liberec, 460 01

Tel.: 485113810

E-mail: ordinace.info@medling.cz

 

 

(Prosím, berte na vědomí, že jsme schopni administrativní část vaší registrace vyřídit ve velmi krátkém čase. Ale získaní vaší zdravotní dokumentace od vašeho dosavadního lékaře může trvat i pár týdnů. Proto je nutné, aby zájemci o registraci podali svoji žádost dříve než v době, když už mají akutní zdravotní potíže.)

 

Registrace do ordinace je možná i online:
< < <