Medtourism

MEDLING

Globální péče o zdraví

 

CELOSVĚTOVÁ LÉČEBNÁ TURISTIKA

(MEDICAL TOURISM)

Každý rok cestuje ze západních států více než půl milionu pacientů do jiné země za lékařskou péčí. Cílovou destinací jsou pro mnohé z těchto pacientů asijské státy jako je Indie nebo latinsko-americké státy jako je Mexiko. Jedním z důvodů, proč tito pacienti volí lékařskou péči mimo svou rodnou zemi, jsou často vysoké náklady na lékařskou péči v jejich zemi (to platí zejména pro Spojené státy, kde mnozí pacienti nemají zdravotní pojištění). Dalším důvodem je také dlouhá čekací doba v zemích jako je Velká Británie (občas déle než rok na rutinní a jednoduché operace jako je například výměna kyčelního kloubu).

V Medlingu známe zdravotní systém a způsob péče v zemích jako jsou Spojené státy, Velká Británie či některé státy v Asii. Proto si můžeme dovolit posoudit kvalitu našich lékařů a porovnat zdravotní systém České republiky s těmito státy. Dle našeho názoru jsou standardy zdravotní péče v mnoha centrech v Česku srovnatelné se špičkovými centry v západních státech. Máme také velmi dobré lékaře a mnoho z nich se proslavilo po celém světě.

Péče, kterou poskytují naše česká zdravotní centra, je velice kvalitní a cenově výhodná, a vytváří tak z České republiky velmi atraktivní cíl pro západní pacienty, kteří jsou samoplátci. To poskytuje zdravotním centrům velkou finanční podporu, díky které mohou zdokonalovat své služby, a to také pro české pacienty.

V České republice máme kromě kvalitní chirurgické péče také špičková rehabilitační centra a lázně, které jsou známy po celém světě.

To nám spolu s dalšími turistickými atrakcemi, které v Česku máme, umožňuje přesvědčit mnoho pacientů ze západu, aby si za svou destinaci vybrali právě Českou republiku.

Ballard Chiropractic Clinic, Kennesaw, GA 30144, USA