bazen liberec

MEDLING

Globální péče o zdraví

 

 

Motivujeme mladé ke zdravotnímu preventinímu vyšetření a proto nabízíme:

 

Vstupenka do

divadla zadarmo!

Stravování v hodnotě

100 Kč ve vybrané restauraci se

zdravou výživou zadarmo!

Poukaz v hodnotě

200 Kč

na nákup pro vaše dítě z

vybraného obchodu zadarmo!

 

Vstupenka do

bazénu zadarmo!

a mnohem více ...

(kurzy, poukazy ke koupi knihy nebo sportovního vybavení, atd.)

 

Jak dokážeme sponzorovat tyto akce?!

Jednoduše. Finance získáváme ze zdravotních pojištoven.

Vy, neplatíte nic!

*******

 

Proč to děláme a jaké jsou podrobnosti?

 

Mnoho z nemocí známých jako onemocnění staršího věku má příčiny, které vznikají již v raném věku. Negativní dopady těchto příčin na tělo se vyvíjejí postupně v průběhu celého života. Jakmile dosáhnou pokročilejšího stádia, začínají projevovat své příznaky jako onemocnění. Proto jeden z nejlepších způsobů jak bojovat s těmito nemocemi je prevence, která by měla stejně jako příčiny těchto nemocí, začínat v raném věku.

Bohužel, mnoho mladých lidí nemá zájem podstoupit preventivní lékařské vyšetření. Proto jsme pro ně připravili preventivní prohlídky s vysoce motivačními programy. Nezávazně nabízíme našim registrovaným klientům do věku 26 let, kteří se u nás zúčastní bezplatné preventivní prohlídky pravidelně jednou za 2 roky, níže uvedené motivační podpory:

 

Dárkový poukaz v hodnotě 100 Kč k nákupu literatury z námi vybraného knihkupectví jednou za 6 měsíců (například knihkupectví Bux.cz v obchodním centru Forum, Soukenné náměstí 2a/669, Liberec).*

* Tuto nabídku lze čerpat pravidelně po dobu 2 let, počínaje dvěma měsíci po absolvování prvního bezplatného preventivního vyšetření. Toto preventivní vyšetření lze pak opakovat zdarma jednou za 2 roky a tímto způsobem čerpat dál výše uvedenou motivační podporu do věku 26 let.

* Po dohodě s námi je možné tuto motivační podporu vyčerpat v jiném knihkupectví, které nabízí dárkové poukazy ve stejné hodnotě.

 

Nebo:

Jednou za 9 měsíců dárkový poukaz v hodnotě 150 Kč na návštěvu Naivního divadla v Liberci (Moskevská 32/18, Liberec) nebo multikina Cinestar v Liberci (Obchodní centrum Nisa, České mládeže 456, Liberec) nebo multikina Cinema City v Liberci (obchodní centrum Forum, Soukenné náměstí 2a/669, Liberec). *

 

* Tuto nabídku lze čerpat pravidelně po dobu 2 let, počínaje dvěma měsíci po absolvování prvního bezplatného preventivního vyšetření. Toto preventivní vyšetření lze pak opakovat zdarma jednou za 2 roky a tímto způsobem dál čerpat výše uvedenou motivační podporu do věku 26 let.

* Po dohodě s námi je možné tuto motivační podporu vyčerpat v jiném divadle nebo kině, které nabízí dárkové poukazy ve stejné hodnotě.

 

Nebo:

Jednou za 6 měsíců dárkový poukaz v hodnotě 100 Kč k návštěvě Bazénu Liberec (Tržní nám. 1338, Liberec).*

* Tuto nabídku lze čerpat pravidelně po dobu 2 let, počínaje dvěma měsíci po absolvování prvního bezplatného preventivního vyšetření. Toto preventivní vyšetření lze pak opakovat zdarma jednou za 2 roky a tímto způsobem dál čerpat výše uvedenou motivační podporu do věku 26 let.

 

Nebo:

Dárkový poukaz v hodnotě 500 Kč ke koupi sportovního vybavení z námi vybraného sportovního obchodu jednou za 2 roky (například Sportisimo nebo A3 sport, v obchodním centru Forum, Soukenné náměstí 2a/669, Liberec ).*

 

* Tento poukaz lze začít čerpat 6 měsíců po absolvování prvního bezplatného preventivního vyšetření. Toto preventivní vyšetření lze pak opakovat zdarma jedno za 2 roky a tímto způsobem dál čerpat výše uvedenou motivační podporu do věku 26 let.

* Po dohodě s námi je možné tuto motivační podporu vyčerpat v jiném sportovním obchodě, který nabízí dárkové poukazy ve stejné hodnotě

 

 

Nebo:

Dárkový poukaz v hodnotě 100 Kč jednou za 6 měsíců ke stravování v námi vybrané restauraci se zdravou výživou (například restaurace Ánanda, Frýdlantská 210/12, Liberec).*

 

* Tuto nabídku lze čerpat pravidelně po dobu 2 let, počínaje dvěma měsíci po absolvování prvního bezplatného preventivního vyšetření. Toto preventivní vyšetření lze pak opakovat zdarma jednou za 2 roky a tímto způsobem dál čerpat výše uvedenou motivační podporu do věku 26 let.

* Po dohodě s námi je možné tuto motivační podporu vyčerpat v jiné restauraci se zdravou výživou, která nabízí dárkové poukazy ve stejné hodnotě.

* pozn.: nepodporujeme vegetariánskou výživu, chceme pouze ukázat, že i ze zdravé zeleniny a rostlin se dá uvařit chutné jídlo.

 

 

Nebo:

Máte-li miminko, můžete využít motivační nabídku dárkového poukazu v hodnotě 200 Kč jednou ročně na koupi věcí potřebných k péči o dítě z námi vybraného obchodu (například Babyrenka, Na Rybníčku 876/5, Liberec).*

 

* Tuto nabídku lze čerpat pravidelně po dobu 2 let, počínaje 3 měsíci po absolvování prvního bezplatného preventivního vyšetření. Toto preventivní vyšetření lze pak opakovat zdarma jednou za 2 roky a tímto způsobem dál čerpat výše uvedenou motivační podporu do věku 26 let.

* Po dohodě s námi je možné tuto motivační podporu vyčerpat v jiném obchodě, kde nabízejí výrobky potřebné pro péče o dítě a kde nabízí dárkové poukazy ve stejné hodnotě.

 

S podporu preventivní péče u mladších klientů to myslíme vážně. Proto pro naše mladší registrované klienty (do věku 26 let, kteří se zúčastní bezplatné preventivní prohlídky u nás pravidelně jednou za 2 roky) vedle výše uvedených výhod ještě navíc nezávazně nabízíme tyto motivační programy a výhody:

Pravidelně pořádáme výukové programy zcela zdarma (například na téma první pomoc nebo postup při vzniku požáru).

Jako prevenci před onemocněním AIDS poskytujeme našim mladším klientům do 26 let omezený počet prezervativů zdarma (podle dostupných zásob, cca 4 až 6 kusů měsíčně).

A to ještě není vše!

 

Pro naše mladší registrované klienty (do věku 26 let, kteří se zúčastní bezplatné preventivní prohlídky u nás pravidelně jednou za 2 roky) poskytneme níže uvedené služby zcela zdarma:

 

- vydání potvrzení o schopnosti řízení motorových vozidel (běžná cena 500 Kč)

- posouzení zdravotního stavu a vydání zdravotního průkazu (běžná cena 200 Kč)

- vydání potvrzení o zdravotní způsobilosti vykonávat brigádu (běžná cena 200 Kč)

- vydání potvrzení pro přihlášky na vysoké či jiné školy (běžná cena 100 Kč)

 

Více informací o výše uvedených motivačních podporách vám sdělí sestra na telefonním čísle: 485113810 (v případě zájmu, prosím, oznamte sestričce, že jste mlaldší klient do 26 let a máte zájem využít naše podpory pro mladistvé.)

Upozornění:

Veškeré výše uvedené motivační podpory poskytujeme nezávazně, a to do doby, dokud si je budeme moci finančně dovolit. Naší snahou a přáním je, abychom tyto motivační podpory byli schopni poskytovat po neomezenou dobu.

Neodpovídáme za žádnou škodu, která může klientovi nebo třetím osobám vzniknout při využití výše uvedených motivačních podpor.

V časovém intervalu mezi dvěma prevetivními vyšetřeními nelze kombinovat různé motivační programy, které jsou výše uvedené.. .